Espresso coffee beans „Domingo Amore Caffè“ Tosca, 1kg


Espresso coffee beans „Domingo Amore Caffè“ Tosca, 1kg

Intense blend with a sweet taste and balanced aroma, soft on the palate

Espresso coffee beans „Domingo Amore Caffè“ Tosca, 1kg
Bean blend: 75% Arabica 25% Robusta
Taste description: good body, sweet taste, hints of dried fruit and caramel
Origin: Brazil, Guatemala, Ethiopia, Colombia, India
Packaging: 1kg

Autentiška Itališko espresso receptūra skrudinama pagal seniausią Italijos espresso meistrų receptūrą.
Nepramoninė gamyba - skrudinama mažame pietų Italijos ūkyje, Termoli

 

ISTORIJA

„Domingo Caffè“ buvo įkurta 1994 metais Termoli mieste, esančiame vaizdingame Pietų Italijos pajūryje. Įkūrėjas Domenico Nouzzi, dar būdamas vaikas, visą savo laisvą laiką praleisdavo mamos parduotuvėje, kurioje buvo prekiaujama ne tik šviežiais makaronais, miltais, kiaušiniais, bet ir šviežia, kvapnia kava. Domenico nepaprastai traukė intensyvus ir stiprus kavos kvapas. Jis mėgavosi žiūrėdamas, kaip mama mažyčiu malūnėliu maldavo pupeles, o namai pamažu prisipildydavo nuostabiu kavos aromatu. Domenico ne kartą kartojo savo motinai: „Kai užaugsiu, pardavinėsiu kavą kaip ir tu!“. Praėjus keleriems metams, Domenico išvyko iš savo mažo miestelio studijuoti į didmiestį, pradėjo dirbti didelėje kompanijoje, tačiau niekada nenustojo galvoti apie savo svajonę gaminti savo nuosavą kavą. Aistros kavai puoselėjimas pastūmėjo Domenico ilgą laiką ieškoti geriausių Italijos kavos pupelių mišinių, domėtis kavos skrudinimo tradicijomis ir autentika, ko pasekoje jis aplankė daugybę kavos skrudinimo meistrų, siekdamas rasti idealios kavos formulę.
1994 metais, po daugybės metų tyrinėjimų, Domenico kartu su žmona Antonietta, nusipirkę nedidelį kavos pupelių skrudintuvą, įkūrė jaukų fabrikėlį, kur Domenico pats skrudino kavos pupeles seniausiu, autentišku Italijos kavos meistrų stiliumi. Nuo pat pradžių pagrindinis įmonės tikslas buvo pateikti pirkėjams tik aukštos kokybės kavos pupeles, todėl Domenico neatsitiktinai pasirinko gaminti tik vieną kavos rūšį, kuriai skyrė visą savo dėmesį - "Domingo Caffè". Per palyginti trumpą laiką Domenico kavos verslas suklestėjo. Klientų poreikių supratimas ir principas “jokių kompromisų kavos kokybei“ padėjo sparčiai auginti klientų ratą ir prekės ženklas "Domingo Caffè" greitai tapo gerai žinomas ne tik vietinėje rinkoje.

 

FILOSOFIJA

Nuo pačios verslo pradžios, 1990-aisiais, Domenico filosofija nepasikeitė: "Domingo Caffè" turi būti pagaminta iš ypatingo kavos pupelių mišinio, atrenkamo rankomis iš pačių geriausių kavos pupelių plantacijų visame pasaulyje. Kavos pupelės atkeliauja žalios, o tikrąjį gyvenimą joms suteikia besidarbuojantis skrudinimo meistras Domenico, kuris naudoja per ilgus metus atrastus ir perprastus autentiškus senųjų amatininkų metodus. Taip išgaunamas tobulas kavos skonis.

 

VERSLAS ŠIANDIEN

Šiandien "Domingo Caffè" prekinis ženklas yra plačiai žinomas ir gerbiamas. Kompanija liko ištikima savo pagrindinei gamybos filosofijai - kruopščiai rankomis atrenkamos pupelės ir tradicinis, autentiškas skrudinimo procesas, kuris suteikia "Domingo Caffè" išskirtinį aromatą bei subtilumą ir rafinuotumą, atitinkantį net išrankiausių klientų skonį.
"Domingo Caffè" tapo šeimos verslu, kurį toliau puoselėja jo vaikai, paveldėję meilę darbui, aistrą gardžiam kavos puodeliui, tikėdami giliomis italų kavos gamybos tradicijomis, savo šeimos istorija ir tėvo viso gyvenimo svajone.

 

https://domingocaffe.it

Write a review


Please login or register to review

    Espresso coffee beans „Domingo Amore Caffè“ Tosca, 1kg

  • Brand: Domingo Amore Caffè
  • Product Code: 001
  • 21.07 € Ex Tax:
PayPal Acceptance Mark